Rozvrh hodin pro fitness

Jak mohu získat

K vytvoření rozvrhu hodin Vám stačí pouze tři kroky:

Krok 1: registrace

Registrace je jednoduchá a zabere Vám jen několik sekund. Spočívá v tom že do formuláře zadáte své jméno, e-mail (uživatelské jméno) a heslo. Po registraci Vám na zadaný e-mail přijde potvrzení o provedené registraci. V tomto e-mailu naleznete přihlašovací údaje pro přihlášení do správy rozvrhu hodin. Zde najdete registrační formulář.

Dále se musíte přihlásit. Po přihlášení se Vám zobrazí plovoucí menu, kde najdete všechny funkce pro editaci a export rozvrhu hodin.

Proč se registrovat? Údaje o rozvrhu musí být chráněny heslem proti nežádoucí změně…

Krok 2: Vytvoření a nastavení rozvrhu

Ve druhém kroku si jednoduše nastavíte vaše hodiny cvičení, pěkně si je obarvíte. No prostě si připravíte celý rozvrh podle svých představ.

V případě že v budoucnu budete potřebovat upravit takto vytvořený rozvrh, stačí se pouze přihlásit a udělat potřebné změny. Nástroje pro vytvoření nebo smazání lekce jsou Vám k dispozici.

Krok 3: Uložení do souboru a export rozvrhu

V posledním kroku si můžete uložit vytvořený rozvrh hodin tam kam potřebujete. Můžete si jej uložit na své stránky, uložit do souboru pro přípravu letáku nebo jednoduše jej umístit na svůj profil na Facebooku.
Rozvrh hodin


Pomocí této aplikace si můžete vytvořit rozvrh hodin a umístit ho na své stránky nebo na Facebook. Používání aplikace je zdarma, tak neváhejte a vyzkoušejte ji!
*

Rezervační systém


Potřebujete spolehlivý rezervační systém, který vám bezpečně ohlídá počet klientů a zároveň umí rezervace jednoduše spravovat?

Kompletní informace najdere na www stránkách projektu Chytrá rezervace.
*

Vhodné sporty


Aerobic, aikido, aqua aerobic, body form, bodystyling, bojová umění, bosu, bouldering, bowling, břišní tance, bruslení, cvičení, cvičení na míčích, cvičení pro děti, cvičení pro těhotné, cyklistika, dětský aerobic, fitbox, fitness, golf, gymnastika

© 2012 Alur.CZ - profesionální internetové aplikace | Chytrá rezervace - rezervační systém pro fitness